İnsan Kaynakları Felsefemiz

İnsan Kaynakları Felsefemiz


Gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan Aksa Doğal Gaz, İnsan Kaynakları Politikasını Kazancı Grubu’nun değerleri üzerine kurmuştur.

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için; çalışanlarımıza mesleki, düşünsel ve davranışsal bilgi ve becerilerini geliştirme olanakları sağlayarak, iş verimliliklerini sürekli arttırmakta ve kuruluşumuzu geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, kurum kültürümüze uygun takım arkadaşlarını AKSA ailesine dahil etmektedir.

Mükemmellik kültürüyle, çalışanlarımızın performansını en iyi şekilde değerlendirmeyi ve mutluluklarını en üst düzeyde tutmayı amaçlayan AKSA Doğal Gaz aynı zamanda, çalışanlarının ailelerine de verdiği değer ve sadakat ortamıyla kurum hedeflerine birlikte ulaşmayı hedeflemektedir.

AKSA Doğal Gaz Grubu içinde yer alan tüm şirketlerimizin organizasyon yapısını; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları bir kuruluş haline getirmek temel amacımızdır.