PİŞİRMEDE TÜPE GÖRE5 KAT* DAHA EKONOMİK!
ISINMADA İTHAL KÖMÜRE GÖRE 4 KAT* DAHA EKONOMİK!
SICAK SUDA TÜPE GÖRE 5 KAT* DAHA EKONOMİK!
ISINMADA ELEKTİRİĞE GÖRE 3 KAT* DAHA EKONOMİK!
KÖMÜRE GÖRE TEMİZDİR İS VE KÜL PARÇACIKLARI BIRAKMAZ!
DAĞITIM BÖLGELERİMİZDE 5 MİLYONA YAKIN MUTLU ABONE!
TÜP BİTTİ DERDİ YOK! 7/24 KESİNTİSİZ SICAK SU
EVİN TÜM ODALARI
EŞİT SICAKLIKTA!
Doğal Gazlı Evin Avantajları
Mutfakta ve banyoda tüpe göre 4,5 kat daha ekonomiktir.
Mutfakta pişirme ve banyoda sıcak su amacıyla, tüp yerine doğal gaz tercih ederek 5 kat tasarruf sağlayabilirsiniz.
İthal kömürle karşılaştırıldığında 3,5 kat daha ekonomiktir.
İthal kömüre göre %35 daha verimli olan doğal gaz iki kat daha ucuz olmasıyla ev ekonomisine dost bir enerji kaynağıdır.
Tüp bitti derdine son.
Her an kullanıma hazır olduğu için depolamaya veya önceden sipariş vermeye gerek duyulmayan doğal gazla tüp bitti derdi ortadan kalkıyor. Doğal gazla, tüp bittiği için yarım kalan yemeklerin olmadığı ve günün her saatinde akan kesintisiz sıcak su ile konforlu bir hayata başlayabilirsiniz.
Tüm ev sıcacık.
Doğal gazla evinizdeki tüm odaların eşit sıcaklıkta ısınmasını sağlayabilir; aynı zamanda termostatik vana kullanarak ısı derecesini istediğiniz gibi ayarlayarak ısınma giderlerinizden de tasarruf sağlayabilirsiniz. Böylece soğuk kış günlerinde evinizin tek bir odasını değil, her odasını rahatça kullanabilirsiniz.
Evinize de çevreye de dost.
Doğal gaz temizdir; is ve kül parçacıkları bırakmaz böylece evinizi kirletmez. Üstelik taşıma ve depolama derdi olmadığı için size zahmet vermez. Evinizi kirletmeyen doğal gaz, doğayı da kirletmez.
Güvenli ve temizdir.
Doğal gaz zehirsizdir ve insan sağlığına zarar vermez. içerisinde kükürt, yanmamış gaz, is ve uçan kül parçacıkları banndırmadığınclan atmosferi kirletmez. Aynı zamanda siz ve sevdikleriniz için kömüre göre daha konforlu ve daha temiz bir kullanıma olanak sağlar.
Daha nefes alınabilir bir gökyüzü sağlar.
Türkiye genelinde, diğer yakrtlar yerine doğal gazı tercih eden konutlar sayesinde sadece 2018 yılında 29 milyon ton karbon salımı azaltımı sağlandı. Doğal gazın tercih edildiği şehirlerde, hava kalitesinin ölçülebilir ve hissedilebilir oranda iyileşmesiyle şehirler doğal gazla daha rahat nefes alıyor. Siz de doğal gazı tercih ederek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilirsiniz.
Neden Doğal Gaz?
 • Doğal Gaz Ekonomiktir
  Diğer yakıtlarla karşılaştırıldığında önemli ölçüde ekonomiktir. Doğal gaz kullanarak pişirme ve sıcak su amaçlı enerji harcamanızı %80 oranında azaltabilirsiniz.
 • Doğal Gaz Çevreye Zarar Vermez
  Diğer yakıt türlerine göre daha temizdir; içerisinde kükürt ve organik kükürt bileşikleri yok denecek kadar azdır. Bu sebeple diğer yakıtlar gibi atmosferi kirletmez.
 • Doğal Gaz Sağlıklıdır
  Zehirsizdir ve insan sağlığına zarar vermez. İçerisinde kükürt, yanmamış gaz, is ve uçan kül parçacıkları barındırmaz.
 • Doğal Gaz Güvenlidir
  Doğal gaz güvenlidir. Doğal gaz, kurallara uygun kullanıldığında en güvenilir enerji kaynağıdır. Zehirsizdir, solunması durumunda zehirleyici ya da ölümcül etkiye sahip değildir.
Hemen Doğal Gazlı Olun!
Doğal gaz konforundan ve avantajlarından yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım, doğal gazlı hayatın keyfine varın!