Şirket Yönetimi

YAŞAR ARSLAN
Yönetim Kurulu Başkanı
YAŞAR ARSLAN

(1959) İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Fakültesi mezunu olan Yaşar Arslan, 1985 - 1987’de EMAŞ A.Ş.’de üç yıl İşletme Şefi olarak çalıştı. Daha sonra Suudi Arabistan Al-Fahd şirketinde yönetim pozisyonlarında beş yıl görev yapan Arslan, İGDAŞ’ta İstanbul Doğal Gaz Projesi’nde beş yıl süreyle değişik yönetim kademelerinde çalıştı. 1996 yılında Vinsan’da Proje Müdürü görevine başlayan Arslan, 2003 yılında Yapısal şirketindeki Koordinatörlük görevinden sonra, 2004 yılında Aksa Doğalgaz’da Genel Koordinatör ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı göreviyle çalışmaya başladı ve 2010 yılında Aksa Doğalgaz Dağıtım ve Ticaret Grup Başkanlığı’na getirildi. Yaşar Arslan; Kazancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren 21 doğal gaz dağıtım, iki doğal gaz toptan, CNG ve LNG şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı ve iki elektrik dağıtım şirketinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürüyor. Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) kurucuları arasında bulunan ve üç dönem Genel Sekreterlik görevini yürüten Arslan, üç dönemdir sürdürdüğü GAZBİR Başkanı görevinin yanı sıra; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Doğal Gaz Meclisi Başkan Yardımcısı ve Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

NECATİ BAYKAL
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
NECATİ BAYKAL

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi mezunu olan Necati Baykal, profesyonel iş hayatına 1982 yılında WAT Elektrik Motor Fabrikası’nda Üretim Planlama Müdürü olarak başladı. Baykal, 1984 yılında Aksa Makine Sanayi A.Ş.’de İthalat Müdürü görevine atandı. Kazancı Holding şirketlerinde icra ettiği yöneticilik görevlerinin ardından Aksa Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı görevine getirilen Baykal; Aksa Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı, Kazancı Holding Elektrik Dağıtım Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Aksa Doğalgaz Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

ÖMER BAKTIR
Yönetim Kurulu Üyesi
ÖMER BAKTIR

1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ömer Muzaffer Baktır, Pamukbank’ta başladığı kariyerine bankacılık sektöründe yönetici olarak devam etti. Sırasıyla Halk Bankası’nda Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı, Cengiz Holding’de CFO ve grubun elektrik dağıtım şirketlerinin İcra Kurulu Üyeliği, Ziraat Bankası’nda Pazarlama ve Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ile kurumun çeşitli yurt dışı şirketlerinde Gözetim ve Yönetim Kurullarında görev almış olup ayrıca Ereğli Grup’ta Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1961 İstanbul doğumlu olan Baktır, 5 Şubat 2018 tarihinde Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı.

ALPER KONYALI
Başkan Yardımcısı / 1. Grup
ALPER KONYALI

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Enerji Bölümü mezunu olan Alper Konyalı, profesyonel iş hayatına 1986 yılında VM Mühendislik firmasında Şantiye Şefi olarak başladı. 1989 yılında Yapım Kontrol Şefi olarak İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ)’de göreve gelen Alper Konyalı, aynı şirkette Yapım Kontrol Müdürü, ardından Genel Müdür Müşaviri görevlerini yürüttü. İGDAŞ bünyesinde ağırlıklı olarak; yatırım süreçlerinin iyileştirilmesi ve re-organizasyonu, kurumsal stratejik planların hazırlanması ve malzeme yönetim sistemi kurulması konularında çalışmalar yürüten Alper Konyalı, 2007 yılında Aksa Doğalgaz’da Genel Müdür olarak göreve başladı. Mesleki Yeterlilik Kurumu nezdinde hazırlanan GAZBİR Mesleki Standart Oluşturma Komisyonları’nda Komite Başkanlığı yapan Alper Konyalı, halen Aksa Doğalgaz’da Başkan Yardımcısı ve kendisine bağlı altı doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ile Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

MUSTAFA DOĞAN
Başkan Yardımcısı / 2. Grup
MUSTAFA DOĞAN

Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği mezunu olan Mustafa Doğan, iş hayatına 1993 yılında TEKFEN A.Ş.’de Saha Mühendisi olarak başladı. 1996 yılında Yüksel İnşaat ile İGDAŞ, 1997-1998 yılları arasında İzmit Doğal Gaz Dağıtım projesinde, 1999-2004 yılları arasında İGDAŞ yatırımlarında çeşitli firmalarda Şantiye Şefi ve Proje Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılında İşletme Müdürü olarak Aksa Sivas Doğalgaz’da çalışmaya başlayan Doğan, ardından Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz’da Şirket Müdürü olarak görev yaptı. Mustafa Doğan, 2018 yılı Şubat ayı itibarıyla Aksa Doğalgaz’da Başkan Yardımcılığı ve kendisine bağlı dört doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

AHMET YÜCEL YAZICI
Başkan Yardımcısı / Merkezi Hizmetler
AHMET YÜCEL YAZICI

Yücel Yazıcı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü tamamladıktan sonra aynı üniversitede Enerji dalında yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına 1990 yılında İGDAŞ’ta Şantiye Şefi olarak başlayarak, daha sonra 1996 - 2000 yılları arasında İzmit Doğal Gaz Dağıtım projesinde Şantiye Müdürü, 2000 - 2002 arasında Alsimalarko A.Ş.’de Bütçe ve Planlama Sorumlusu ve 2002 - 2004 yılları arasında İZGAZ A.Ş.’de Yatırımlar Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılında Genel Müdür olarak Aksa Doğalgaz’a katılan Yücel Yazıcı, Aksa Doğalgaz’da Merkezi Hizmet Birimlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini sürdürüyor.

ŞİNASİ GÖLBAŞI
Gaz Sevkiyat ve Ticaret Direktörü
ŞİNASİ GÖLBAŞI

Gaz Sevkiyat ve Ticaret Direktörü Şinasi Gölbaşı, Kocaeli Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü lisans eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2004 yılında Ölçüm Mühendisi olarak Aksa Doğalgaz’da profesyonel iş hayatına başlayan Gölbaşı, sırasıyla Gaz Kontrol Şefliği ve devamında Müdürlüğü ile birlikte Operasyon Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra, 2016 yılı Ocak ayında Gaz Sevkiyat ve Ticaret Direktörü görevine atandı. Şinasi Gölbaşı, Aksa Doğalgaz’daki görevinin dışında, 2013 yılından bu yana Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) Sevkiyat Kontrol ve EBT Komisyonu Başkanı görevini de yürütüyor.

SEÇKİN ODABAŞI
Dağıtım Tarifeleri ve Planlama Direktörü
SEÇKİN ODABAŞI

Dağıtım Tarifeleri ve Planlama Direktörü Seçkin Odabaşı, Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü lisans eğitiminin ardından, FMV Işık Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. STFA Holding Enerji Grubu bünyesinde yer alan Enerya Gaz Dağıtım A.Ş.’de profesyonel iş hayatına başlayarak sırasıyla Proje Uzmanı, Proje Şefi ve Proje Müdürü pozisyonlarında görev aldı. 2010 yılında Aksa Doğalgaz bünyesine Stratejik Planlama ve Tarifeler Müdürü olarak katılan Odabaşı, 2016 yılında Dağıtım Tarifeleri ve Planlama Direktörü olarak atandı. Seçkin Odabaşı, Aksa Doğalgaz’daki görevinin dışında 2014 yılından bu yana Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Derneği’nin (GAZBİR) Tarifeler Komisyonu Başkanlığı’nı da yürütüyor.

BANU GÜREL
Finans Direktörü
BANU GÜREL

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Banu Gürel, profesyonel iş hayatına 1989 yılında bankacılık sektöründe başladı ve sırasıyla Akbank Döviz Fon Yönetimi, Tekfenbank Fon Yönetimi ve Menkul Kıymetler bölümlerinde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1996 yılında finans alanından reel sektöre geçerek Merko Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.’de Finansman Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılında Aksa Doğalgaz’a katılan Banu Gürel, Finansman Direktörü olarak görevine devam ediyor.

ÇAĞDAŞ ADIBELLİ
Aksa Çanakkale Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
ÇAĞDAŞ ADIBELLİ

Konya Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunu olan Çağdaş Adıbelli, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde Doğal Gaz Boru Hatları Ölçümleri üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. Adıbelli, 2004 - 2007 yılları arasında Kaplan Harita A.Ş.’de üç yıl Saha Mühendisi ve Şantiye Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2007 yılında Aksa Tokat - Amasya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Harita ve CBS Şefi, 2010 - 2016 yılları arasında Yapım - İşletme Şefi olarak görev yapan Adıbelli, 2016-2018 yılları arasında ise İşletme Müdürü görevini yürüttü. Adıbelli, 2019 yılı itibarıyla Aksa Çanakkale Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

DOĞAN GÜRLER
Aksa Ordu Giresun Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
DOĞAN GÜRLER

Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Doğan Gürler, profesyonel iş hayatına 2004 yılında Enerji ve Çevre Yatırımları A.Ş.’de (ENVY) Kontrol Mühendisi olarak başladı. Şirketin İzmir, Manisa ve Aksaray Doğal Gaz Şehir Dağıtımı Fizibilite projelerinde Saha Mühendisi, İzmit Kentsel Yeniden Yapılandırma TERRA-1 projesinde NDT Uzmanı, Çatalca-Sivas-Düzce Doğal Gaz Şehir Dağıtımı projelerinde ise Kontrol Mühendisi ve NDT Uzmanı olarak görev yaptı. 2007 yılında Aksa Afyon Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesinde Yapım İşletme Şefi olarak göreve başlayan Gürler, 2008 yılından itibaren Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Yapım-İşletme Şefi ve Bölge Müdürü V. görevlerini yürüttükten sonra, 2013 yılında Şirket Müdürü görevine atanmıştır.

ENDER ONUR
Aksa Düzce Ereğli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
ENDER ONUR

Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotoğrametri Mühendisliği bölümü mezunu olan Ender Onur, iş hayatına 1999 yılında Eskişehir şehir içi doğal gaz dağıtım projesinde başladı. 2005 yılına kadar çeşitli şantiyelerde görev alan Onur, 2005 yılında Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Harita Mühendisi olarak göreve başladı ve Karadeniz Ereğli Şube Müdürü olarak görevine devam etti. Onur, 2019 yılı itibarıyla Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

EROL YAVUZ
Aksa Gümüşhane Bayburt Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
EROL YAVUZ

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu olan Erol Yavuz, sonrasında İktisat üzerine Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Yavuz, 2001-2006 yılları arasında Katre Mühendislik Ltd. Şti.’de altı yıl Makina Mühendisi olarak çalışmıştır. 2007 yılında Aksa Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de sırasıyla Tesisat Kontrol Şefi, İşletme Şefi ve Şube Şefi olarak görev yapan Yavuz, 2016-2018 yılları arasında Rize İşletme Müdürü görevini yürüttü. Yavuz, 2019 yılı itibarıyla Aksa Gümüşhane Bayburt Doğalgaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

EVREN KARYAĞDI
Aksa Ağrı Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
EVREN KARYAĞDI

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine bölümü mezunu olan Evren Karyağdı, 2006 yılında Sivas'ta Ünsallar Doğalgaz firmasında Proje Mühendisi olarak çalışmaya başladı. 2011 yılında Aksa Siirt Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'de, Siirt ilinde Yapım Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılından beri Siirt İşletme Müdürü olarak çalışmaya devam eden Karyağdı, 2018 yılı Ekim ayı itibarıyla Aksa Ağrı Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de Şirket Müdürü görevini sürdürüyor.

FERHAT ÖZTÜRK
Aksa Balıkesir Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
FERHAT ÖZTÜRK

İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümün mezunu Ferhat Öztürk, 1997 - 1999 yılları arasında Adapazarı doğal gaz projesinde Harita Mühendisi, 2000 - 2002 yılları arasında Irak’ta yol altyapı - üstyapı ve benzeri görevlerde Harita Şefi, 2002 - 2003 yıllarında Ürdün Amman içme suyu projesinde Harita Şefi olarak görev yaptı. Öztürk, 2004 yılından itibaren Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Şirket Müdürü olarak çalışmaktadır.

GÜNGÖR ATEŞ
Aksa Malatya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
GÜNGÖR ATEŞ

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Güngör Ateş, profesyonel iş hayatına 1990 yılında İlkel Pano firmasında Fabrika Müdürü olarak başladı. Ateş, İGDAŞ’ta sırasıyla Saha Şefi, Mukavele Kesin Hesap Sorumlusu ve Saha Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2004 yılında katıldığı Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapan Ateş, bu görevini yürütürken ilave olarak 2005 - 2006 yılları arasında Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü, 2006 - 2008 yılları arasında Aksa Mustafakemalpaşa, Susurluk, Karacabey Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü görevine başlayan Ateş, bu görevini yürütürken 2008 - 2009 yılları arasında Aksa Bilecik Bolu Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü olarak çalışmış; 2008 - 2019 yılları arasında Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev almıştır. Ateş, 2019 yılı itibarıyla Aksa Malatya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak çalışmaktadır.

HİKMET TURAN GÜLER
Aksa Van Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
HİKMET TURAN GÜLER

HÜSEYİN İNAN YILDIRIM
Aksa Sivas Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
HÜSEYİN İNAN YILDIRIM

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu Hüseyin İnan Yıldırım, çalışma hayatına 2001 yılında Ankara Ostim OSB’de yer alan Onaysan A.Ş.’nde başladı. Daha sonra sırasıyla Birlik Makine A.Ş. ve Tepe İnşaat bünyesinde üretim ve planlama bölümlerinde çalışan Yıldırım, 2004 yılından itibaren doğal gaz sektöründe müşavirlik hizmeti veren ENVY A.Ş.’de Yapım ve NDT Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2006 yılında Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesine katılan Yıldırım, yapım ve işletme birimlerinde yedi yıl çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren Şirket Müdürü görevini sürdürmektedir.

MEHMET SALİH AYAYDIN
Aksa Trabzon Rize Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
MEHMET SALİH AYAYDIN

Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ayaydın, iş hayatına 1993 yılında Hasdemir İnşaat’ta Saha Şefi olarak başladı. Firmalarda Şantiye Şefi görevlerini yürüttükten sonra 2006 yılında Aksa Doğalgaz’da Kontrol Mühendisi görevine atandı. 2006 - 2007 yılları arasında Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Yapım İşletme Şefliği ve 2006 - 2007 yılları arasında vekaleten İşletme Müdürü görevini üstlenen Ayaydın, 2012 - 2013 yılları arası Aksa Afyon Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak çalıştı. Halen Aksa Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

METİN CEYHAN
Aksa Bilecik Bolu Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
METİN CEYHAN

Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği mezunu olan Metin Ceyhan, iş hayatına 1993 yılında Ankara’da ÇKS Doğalgaz ’da Mühendis olarak başlamıştır. İzmit Doğal Gaz Dağıtım projesi İZGAZ’da 1996 yılında İşletme Mühendisi, 1998’de İşletme Baş Mühendisi, 1998 -2005 yılları arasında İşletme Müdürü olarak görev yapan Ceyhan, 2005 yılında Aksa Düzce-Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de çalışmaya başladı. 2006 - 2008 yılları arasında Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak görev yapan Ceyhan, 2008 - 2019 yılları arasında Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de (Hatay - Osmaniye) Bölge Müdürü olarak çalışmıştır. Ceyhan, 2019 yılı itibarıyla Aksa Bilecik Bolu Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

MUHAMMED NEZİH URAL
Aksa Şanlıurfa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
MUHAMMED NEZİH URAL

Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Nezih Ural, profesyonel iş hayatına, 2005 - 2006 yılları arasında Artem Enerji Ltd. Şti.’de, doğal gaz ve ısıtma tesisatları taahhüt işlerinde çalışarak başlamıştır. 2006 - 2007 yılları arasında Samsun Kazan Sanayi firmasında, Doğal Gaz Kazanları Projelendirilmesi ve Saha Mühendisi görevini üstlenen Ural, daha sonra 2007 yılında Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de çalışmaya başladı. Ural sırasıyla, İç Tesisat Mühendisi, İç Tesisat Şefi ve Yapım İşletme Şefi görevlerini yürüttükten sonra; Temmuz 2016’dan bu yana Şirket Müdürü görevini sürdürmektedir.

MUSTAFA KARABACAK
Aksa Tokat Amasya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
MUSTAFA KARABACAK

Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Mustafa Karabacak, Yedek Subaylık döneminde Tuzla Jeep Fabrikası’nda Kalite Kontrol konusunda çalışmalar yaptı. Karabacak, ardından sırasıyla Atilla Doğan A.Ş.’de çeşitli endüstriyel tesislerin yapımında Saha Mühendisi ve Şantiye Şefi, MVM İnşaat firmasında Teknik Müdür ve Çolakoğlu İnşaat firmasında endüstriyel tesisler ve boru hatları yapımında Şantiye Şefi olarak çalıştı. 2004 yılında Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak çalışmaya başlayan Karabacak, halen Aksa Tokat Amasya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Şirket Müdürü olarak görev yapmaktadır.

MUSTAFA YARDIMCI
Aksa Siirt Batman Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
MUSTAFA YARDIMCI

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği mezunu olan Mustafa Yardımcı, daha önce ECA Isı Grubu’nda çalıştı. 2005 yılında Kazancı Holding bünyesinde Deriş İnşaat Ltd. Şti.’de çalışmaya başlayan Yardımcı, 2011 yılında Aksa Siirt Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'de Şirket Müdürü olarak göreve başladı. Yardımcı, görevine halen Şirket Müdürü olarak devam etmektedir.

RESUL KORKMAZ
Aksa Elazığ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
RESUL KORKMAZ

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Resul Korkmaz, 2005 -2006 yıllarında doğal gaz sektöründe faaliyet gösteren Öniz İnşaat San.Tic.A.Ş.’de Proje Mühendisi olarak görev yaptı. Ardından A.C Grup’ta Proje ve Kontrol Mühendisi olarak çalışmaya başlayan Korkmaz, 2007 yılında Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş’de Tesisat Kontrol Mühendisi olarak görev aldı. Korkmaz, 2008 yılında Aksa Tokat - Amasya bölgesinde Tokat Şube Şefi ve daha sonra Tokat İl Müdürü görevini 2017 yılına kadar sürdürmüştür. Ardından Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş’de Şirket Müdürü görevine atanan Korkmaz, görevini halen sürdürmektedir. Korkmaz aynı zamanda Tokat Gazi Osmanpaşa Üniversitesi’nde Mekatronik Yüksek Lisans yapmakta ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.

SERDAR DELİBALTA
Aksa Bandırma Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
Aksa Gemlik Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
Aksa Mustafakemalpaşa Susurluk Karacabey Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
SERDAR DELİBALTA

İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotoğrametri Mühendisliği bölümü mezunu olan Serdar Delibalta, 1994 - 1997 yılları arasında GAP projesine bağlı 1. Kısım Toplulaştırma projesinde üç yıl Sorumlu Mühendis olarak çalışmıştır. Ardından çeşitli işlerde Proje Şefi olarak çalışan Delibalta, 2004 yılında Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de CBS Şefi olarak göreve başladı. Üç yıllık bu görevin ardından 2007 yılında Aksa Mustafakemalpaşa Karacabey Susurluk Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Müdür Yardımcısı görev yapan Delibalta, 2008 yılında aynı bölgede Bölge Müdürü görevine atandı. 2012 yılından itibaren mevcut görevinin yanı sıra Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak atanan Delibalta, 2019 yılı itibarıyla Bandırma-Ovagaz-Gemlik Bölgelerinden Sorumlu Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

SERTAÇ URAZ
Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
SERTAÇ URAZ

Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Sertaç URAZ, çalışma hayatına 2004 yılında Kent Mühendislik firmasında Doğal Gaz Boru Hattı Projelendirme Şefi olarak başladı. 2006 - 2009 yılları arasında doğal gaz tesisat sektöründe Makine Mühendisi ve Firma Sahibi olarak Vizyon Mühendislik bünyesinde çalışan Uraz, 2010 yılında Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesine katıldı. Uraz, 2012 - 2019 yılları arasında Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü olarak çalışmıştır. Uraz, 2019 yılı itibarıyla Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

TUNCAY GEZER
Aksa Afyon Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
TUNCAY GEZER

Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Tuncay Gezer, profesyonel çalışma hayatına 2004 yılında Kaya Torna Spiral A.Ş.’de Üretim Müdür Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra 2006-2007 yılları arası Proje ve Tesisat Mühendisi, 2007-2009 yılları arasında Afyon Doğalgaz Dağıtım altyapı inşaatında Şantiye Şefi olarak görev yaptı. 2009 yılında Aksa Doğalgaz ailesine katılarak; 2009-2012 yılları arasında Aksa Afyon Doğalgaz’da Dinar Şubesi Yapım-İşletme Şefi, 2012-2017 yılları arasında Afyon Yapım-İşletme Şefi olarak görev yaptı. 2018 yılında İşletme Müdürü olarak atanan Tuncay Gezer, 2019 yılı itibarıyla Aksa Afyon Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

AYHAN ÇAKMAK
Sevkiyat Kontrol ve Ölçüm İşlemleri Müdürü
AYHAN ÇAKMAK

Doğum Yeri ve Yılı: İstanbul, 1968
Göreve Başlangıç Tarihi: 2006

ÇAĞRI ATA
Abone Yönetim Müdürü
ÇAĞRI ATA

Doğum Yeri ve Yılı: Bandırma, 1980
Göreve Başlangıç Tarihi: 2005

ÇELİK KARLIBAHAR
Mali Sistemler Yönetim Müdürü
ÇELİK KARLIBAHAR

Doğum Yeri ve Yılı: Almanya, 1977
Göreve Başlangıç Tarihi: 2009

ECE BİLİR SARIOĞLU
Gaz Ticaret ve Operasyon Müdürü
ECE BİLİR SARIOĞLU

Doğum Yeri ve Yılı: İzmit, 1984
Göreve Başlangıç Tarihi: 2011

GÖZDE KALEM
Proje Tasarım ve Kontrol Müdürü
GÖZDE KALEM

Doğum Yeri ve Yılı: İstanbul, 1986
Göreve Başlangıç Tarihi: 2011

MEHMET SERKAN İLBAN
İnsan Kaynakları Müdürü
MEHMET SERKAN İLBAN

Doğum Yeri ve Yılı: İstanbul, 1985
Göreve Başlangıç Tarihi: 2016

ÖMER GÜMÜŞ
Malzeme ve Stok Müdürü
ÖMER GÜMÜŞ

Doğum Yeri ve Yılı: İstanbul, 1987
Göreve Başlangıç Tarihi: 2016

ÖZGÜR ÖZKAN
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü
ÖZGÜR ÖZKAN

Doğum Yeri ve Yılı: Eskişehir, 1977
Göreve Başlangıç Tarihi: 2007

RIZA AKTEPE
Yatırım ve Teknik Hizmetler Müdürü
RIZA AKTEPE

Doğum Yeri ve Yılı: Konakpınar, 1966
Göreve Başlangıç Tarihi: 2005

SELAHATTİN ALİOĞLU
Harita ve Kamulaştırma Müdürü
SELAHATTİN ALİOĞLU

Doğum Yeri ve Yılı: Trabzon, 1967
Göreve Başlangıç Tarihi: 2004

SİBEL KEKLİK
Bütçe Raporlama Müdürü
SİBEL KEKLİK

Doğum Yeri ve Yılı: Ankara, 1984
Göreve Başlangıç Tarihi: 2015

TAYLAN GÖK
Entegre Yönetim Sistemleri ve İş Süreçleri Müdürü
TAYLAN GÖK

Doğum Yeri ve Yılı: Kırşehir, 1979
Göreve Başlangıç Tarihi: 2018

TEVFİK ALİBEY
Bakım Planlama ve Destek Müdürü
TEVFİK ALİBEY

Doğum Yeri ve Yılı: İstanbul, 1980
Göreve Başlangıç Tarihi: 2005

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz. Siteyi ve uygulamayı kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve içerik ve reklamları kişiselleştirmek] için çerez kullanımına izin veriyorsanız, lütfen "Kabul Ediyorum" seçeneğini tıklayınız.