Aksa Doğalgaz Bandırma

AHMET YÜCEL YAZICI
2. Grup Genel Müdürü
AHMET YÜCEL YAZICI

Yücel Yazıcı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü tamamladıktan sonra aynı üniversitede Enerji dalında yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına 1990 yılında İGDAŞ A.Ş.’de Şantiye Şefi olarak başlayarak, daha sonra 1996 - 2000 yılları arasında İzmit Doğal Gaz Dağıtım projesinde Şantiye Müdürü, 2000 - 2002 arasında Alsimalarko A.Ş.’de Bütçe ve Planlama Sorumlusu ve 2002 - 2004 yılları arasında İZGAZ A.Ş.’de Yatırımlar Müdürü olarak çalıştı.
2004 yılında Genel Müdür olarak Aksa Doğalgaz’a katılan Yücel Yazıcı, Aksa Doğalgaz’da Başkan Yardımcısı ve kendisine bağlı beş doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ile Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

SERDAR DELİBALTA
Şirket Müdürü
SERDAR DELİBALTA

İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotoğrametri Mühendisliği bölümü mezunu olan Serdar Delibalta, 1994 - 1997 yılları arasında GAP projesine bağlı 1. Kısım Toplulaştırma projesinde üç yıl Sorumlu Mühendis olarak çalışmıştır. Ardından çeşitli işlerde Proje Şefi olarak çalışan Delibalta, 2004 yılında Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de CBS Şefi olarak göreve başladı. Üç yıllık bu görevin ardından 2007 yılında Aksa Mustafakemalpaşa Karacabey Susurluk Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Müdür Yardımcısı görev yapan Delibalta, 2008 yılında aynı bölgede Bölge Müdürü görevine atandı. 2012 yılından itibaren mevcut görevinin yanı sıra Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak atanan Delibalta, halen Aksa Mustafakemalpaşa Susurluk Karacabey Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ile Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Şirket Müdürü olarak çalışmaktadır.