Aksa Doğalgaz Manisa

ALPER KONYALI
1. Grup Genel Müdürü
ALPER KONYALI

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Enerji Bölümü mezunu olan Alper Konyalı, profesyonel iş hayatına 1986 yılında VM Mühendislik firmasında Şantiye Şefi olarak başladı. 1989 yılında Yapım Kontrol Şefi olarak İGDAŞ İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş.’de göreve gelen Alper Konyalı, aynı şirkette Yapım Kontrol Müdürü, ardından Genel Müdür Müşaviri görevlerini yürüttü. İGDAŞ bünyesinde ağırlıklı olarak; yatırım süreçlerinin iyileştirilmesi ve re-organizasyonu, kurumsal stratejik planların hazırlanması ve malzeme yönetim sistemi kurulması konularında çalışmalar yürüten Alper Konyalı, 2007 yılında Aksa Doğalgaz’da Genel Müdür olarak göreve başladı.
Mesleki Yeterlilik Kurumu nezdinde hazırlanan GAZBİR Mesleki Standart Oluşturma Komisyonları’nda Komite Başkanlığı yapan Alper Konyalı, halen Aksa Doğalgaz’da Başkan Yardımcısı ve kendisine bağlı altı doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ile Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

İBRAHİM BAŞARAN
Bölge Müdürü
İBRAHİM BAŞARAN

İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olan İbrahim Başaran, 1995 - 2006 yılları arasında özel sektörde ısıtma, soğutma mekanik tesisat ve doğal gaz dönüşüm projelerinde Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2006 yılından itibaren Aksa Doğalgaz grup şirketlerinde değişik birimlerde Şef ve Müdür Yardımcısı olarak görev almış, Ekim 2009 yılından itibaren de Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. şirketinde Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.