Aksa Doğalgaz Çukurova

ALPER KONYALI
1. Grup Genel Müdürü
ALPER KONYALI

(1964) İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Enerji Bölümü mezunu olan Alper Konyalı, profesyonel iş hayatına 1986 yılında VM Mühendislik firmasında Şantiye Şefi olarak başladı. 1989 yılında Yapım Kontrol Şefi olarak İGDAŞ İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş.’de göreve gelen Alper Konyalı; aynı şirkette Yapım Kontrol Müdürlüğü, Genel Müdür Müşavirliği görevlerini yürüttü. İGDAŞ bünyesinde ağırlıklı olarak; yatırım süreçlerinin iyileştirilmesi ve re-organizasyonu, kurumsal stratejik planların hazırlanması ve malzeme yönetim sistemi kurulması konularında çalışmalar yürüten Alper Konyalı, 2007 yılında Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Genel Müdür olarak göreve başladı. Mesleki Yeterlilik Kurumu nezdinde hazırlanan GAZBİR Mesleki Standart Oluşturma Komisyonları’nda, Komite Başkanlığı yapan Alper Konyalı, halen Aksa Doğalgaz Grubu’nda Başkan Yardımcılığı ve kendisine bağlı dokuz doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

GÜNGÖR ATEŞ
Adana Bölge Müdürü
GÜNGÖR ATEŞ

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Güngör Ateş, profesyonel iş hayatına 1990 yılında İlkel Pano firmasında Fabrika Müdürü olarak başladı. Ateş, İGDAŞ’ta sırasıyla Saha Şefi, Mukavele Kesin Hesap Sorumlusu ve Saha Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2004 yılında katıldığı Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapan Ateş, bu görevini yürütürken ilave olarak 2005 - 2006 yılları arasında Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü, 2006 - 2008 yılları arasında Aksa Mustafakemalpaşa, Susurluk, Karacabey Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Aksa Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü görevine başlayan Ateş, bu görevini yürütürken 2008 - 2009 yılları arasında Aksa Bilecik Bolu Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü olarak çalışmıştır. Ateş, 2008 yılından itibaren Aksa Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak çalışmaktadır.

METİN CEYHAN
Hatay - Osmaniye Bölge Müdürü
METİN CEYHAN

Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği mezunu olan Metin Ceyhan, iş hayatına 1993 yılında Ankara’da ÇKS Doğalgaz ’da Mühendis olarak başlamıştır. İzmit Doğal Gaz Dağıtım projesi İZGAZ’da 1996 yılında İşletme Mühendisi, 1998’de İşletme Baş Mühendisi, 1998 -2005 yılları arasında İşletme Müdürü olarak görev yapan Ceyhan, 2005 yılında Aksa Düzce-Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de çalışmaya başladı. 2006 - 2008 yılları arasında Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak görev yapan Ceyhan, 2008 itibarıyla Aksa Gaz Dağıtım A.Ş.’de (Hatay - Osmaniye) Bölge Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

SERHAT KASAPOGLU
Mersin Bölge Müdürü
SERHAT KASAPOGLU

Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Serhat Kasapoğlu, 2003 yılına kadar otomotiv sektöründe Üretim Mühendisi ve Kalite Güvence Sistem Mühendisi olarak çalışmıştır. Daha sonra 2005 yılında Envy A.Ş.’de sırasıyla İzmit, Düzce Ereğli projelerinde Yapım Kontrol Mühendisi olarak çalışan Kasapoğlu, 2009 yılında Aksa Mersin Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Yapım İşletme Şefi olarak görev aldı. Kasapoğlu, 2012 yılında başladığı Bölge Müdürü görevine halen devam etmektedir.