Aksa Doğalgaz Sivas

NURİ BAŞ
3. Grup Genel Müdürü
NURİ BAŞ

İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunu olan Nuri Baş, 1988 yılında başladığı profesyonel iş hayatında ilk olarak İGDAŞ’ta 1994 yılına kadar sırasıyla Pazarlama Müdürü ve Aboneler Müdürü olarak görev yaptı. 1994 -1996 yılları arasında Tesan Isı Sistemleri’nde firma sahibi olarak doğal gaz ve ısıtma tesisatları taahhüt işlerinde çalıştı. 1996 - 1998 yılları arasında ısıtma sektöründe faaliyet gösteren Yetsan A.Ş.’de satış ve pazarlama faaliyetleri ile satış sonrası hizmetleri yürüttü. 1998 - 2000 yılları arasında Bahçeşehir Dağıtım Pazarlama Turizm Tic. A.Ş.’de İşletmeler Grup Müdürü olarak her türlü teknik ve idari faaliyetlerin yürütülmesi ve koordinasyonu görevlerini üstlendi. 2000 - 2002 yılları arasında İlka Makina Isı San. ve Tic.’de Planlama Koordinatörü olarak görev yaptı. 2003 - 2004 yılları arasında ÇORDAŞ Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev aldı. 2004 yılında katıldığı Aksa Doğalgaz’da 2009 yılına kadar Müşteri Hizmetleri Koordinatörü olarak görev yaptı.
Nuri Baş, halen Aksa Doğalgaz’da Başkan Yardımcısı ve kendisine bağlı altı doğal gaz dağıtım şirketinin Grup Genel Müdürü ile Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini sürdürüyor.

HÜSEYİN İNAN YILDIRIM
Şirket Müdürü
HÜSEYİN İNAN YILDIRIM

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu Hüseyin İnan Yıldırım, çalışma hayatına 2001 yılında Ankara Ostim OSB’de yer alan Onaysan A.Ş.’nde başladı. Daha sonra sırasıyla Birlik Makine A.Ş. ve Tepe İnşaat bünyesinde üretim ve planlama bölümlerinde çalışan Yıldırım, 2004 yılından itibaren doğal gaz sektöründe müşavirlik hizmeti veren ENVY A.Ş.’de Yapım ve NDT Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2006 yılında Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesine katılan Yıldırım, yapım ve işletme birimlerinde yedi yıl çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren Şirket Müdürü görevini sürdürmektedir.